Bu burçlara hiçbir şey anlatmayın: Sır saklayamayan burçlar hangileri? Hangi burçlara güvenmek zor? Hangi burçlar sır küpü?

Güvenemediğiniz insanların ortasında ne kadar yaşayabilirsiniz? Astrolojinin tesirlerini düşünürseniz tahminen insanlara güvenirken size yardımcı olabilir. Bunları bilmeseniz birtakım burçlar kendilerini çabucak ele veriyor. Birtakım burçlar ketumluklarıyla sırlarınızın bekçisi olurken, kimisi boşboğazlıklarıyla insanları zahmetten çıkarıyor. Pekala hangi burçlara güvenmeli, hangi burçlarla ilgi kurarken dikkatli olmalı?

Hangi burçlar sır saklama konusunda başarısız?

Sırrınızı lisandan lisana dolaştırabilecek, ağzında bakla ıslanmayan ve çenesi düşük burçlar şunlar:

İkizler

Düşünmezler ve öylece konuşurlar. İkizler, bazen susmayı da deneseler üzücü olmaz.

Kova

Sırlarınızı Kova burçlarına anlatmayın. Siz ona anlatırsınız, o diğerine anlatır. Hiçbir şeyi içlerinde tutamayan Kovalar, çok boşboğaz olurlar.

Terazi

Konuşkan olmaları nedeniyle Terazilerin başından kaygı eksik olmuyor. Ayrıyeten beşerler onlara güvenirken de zorlanıyor. Lafın nereye gideceğini düşünmeyen Teraziler, bazen kırıcı konuşmaların da öznesi oluyor. Biraz daha düşünüp konuşmayı denemeliler. Siz sırlarınızı anlatırken dikkatli olun.

Boğa

Kendinden emin olan Boğalar, heyecanlılar ve başlarına buyruklar. Tahminen de bu özgür ruhlarından ötürü birilerine bir şeyler anlatmak onlar için değerli değil.

Kızgın bir anlarında her şeyi duymanın mümkün olduğu Boğalara sırlarınızı anlatmak mı? Dikkatli olmalısınız.

Sır saklamakta becerikli burçlar hangileri?

Akrep

Sözlerine sadık olan Akrepler, kimsenin sırrını asla ifşa etmez. Sırrınızı açığa çıkarmanın vereceği makus etkiyi bilirler ve kendi sır dolu kişiliklerine sizin sırlarınızı da katarlar.

Başak

Güvenilir ve sır tutan Başaklar, yardıma gereksiniminiz olduğunda birinci başvuracağınız burçlardan. Ayrıyeten sorunlarınızı çözmek için de koşarak gelirler.

Tabi bazen Başak burçlarına dikkat etmenizde yarar var. Çabuk sonlanan Başaklar, konuşunca sırlarınızı kazara anlatabilir.

Aslan
Çok emniyetli ve nazik Aslanlar, çok destekleyici arkadaşlardır. Ayrıyeten emniyetli kişilikleri nedeniyle arkadaş kümeleri da onları çok sever. Sırlarınız onlarda inançta.

Balık
Balık burcuna bir sır verdiğinizde, onu sonsuza kadar saklar. Kapalılığa değer veren Balıklar, kimseyi ispiyonlamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir