Ünlü oyuncu aniden hayata veda etmişti: Kızı yokluğuna alışamadı: Babamın bir daha eve gelmeyeceğini hep unutuyorum!

Ama öbür yandan da insan güya sevdiği hayatından hiç çıkıp gitmemiş üzere hisseder. Kapının zili çalındığında bir an acı gerçeği unutup onun geldiği hissine kapılır.

Ya da kendisini çok etkileyen bir gelişme olduğunda eli telefona masraf artık hayatta olmayan o sevdiğini arayıp konuşmak ister. Natürel ki gerçekle yüzleşmesi çok vakit almaz ve sonra da derin bir acıyla suskunlaşması. 

Hastalık ve mevt, ünlü ya da ünsüz ayrımı yapmadığından bu durum herkes için geçerli. Yani herkesin başına gelir. Tıpkı bundan bir ay evvel çok sağlıklı bir durumdayken beklenmedik bir kaza sonucu ölen ünlü oyuncunun kızının başına geldiği üzere.

MOTOSİKLET KAZASINDA ÖLDÜ: Hair müzikaliyle birkaç jenerasyonun hafızasına kazınan Treat Williams, 12 Haziran’da kendi kullandığı motosikletiyle geçirdiği kazada hayata veda etti. 

Sinema dünyası, geçtiğimiz haziran ayında ünlü bir yıldızını kaybetti. Milos Forman’ın imzasını taşıyan Hair müzikali başta olmak üzere birçok sinemada unutulmaz karakterlere hayat veren Treat Williams, hiç beklenmedik bir anda hayata veda etti.

Williams, 12 Haziran’da Vermont’ta kendi kullandığı bir motosikletle geçirdiği kaza sonucunda hayata veda etti. 

Bu acı haber Treat Williams’ın hayranları üzerinde bir şok tesiri yarattı. Fakat elbette hiç kimse ailesi bilhassa de kızı Ellie kadar üzülmedi.

ÖLÜMÜNÜN BİRİNCİ AYINDA KIZI BU TÜRLÜ ANDI: Treat Williams’ı vefatının birinci ayında 24 yaşındaki kızı Ellie, his yüklü bir toplumsal medya paylaşımıyla andı.  

Genç kız, çok acı bir formda kaybettiği babasını, vefatının birinci ayında bir toplumsal medya paylaşımıyla andı.

Ellie Williams, his dolu satırlarla tamamladığı o paylaşımında babasıyla çekilmiş fotoğraflarına yer verdi.

Genç kız hayatının değiştiği, baba acısıyla sarsıldığı o günü paylaşımında şöyle anlattı: ” Bir aydır Vermont’da ailemin evindeyim. Fakat güya o telefonu alıp da çıldırmış üzere konuta gelmemin üzerinden yalnızca bir gün geçmiş üzere hissediyorum.”

BABAMIN BİR DAHA KONUTA GELMEYECEĞİNİ UNUTUYORUM: Büyük bir acıyla sarsılan genç kız, “Babamın bir daha konuta gelmeyeceğini unutuyorum” diye yazdı. 

Ellie Williams, artık babasının hayatta olmamasına bir türlü alışamadığını da şu satırlarla lisana getirdi: “Sanki babam sinema çekimi için uzağa gitmiş üzere. Babamın bir daha meskene gelmeyeceğini daima unutuyorum.”

Babasına olan sevgisini “Bu, hayatta yalnız bir kez yaşanabilecek bir aşk” diyerek tanımladı Ellie Williams. Bir baba- kız sevgisinin öteki hiçbir şeyle kıyaslanamayacağını, bunun sınırsız ve sonsuz olduğunu söz etti.

Sonra da babası, ünlü oyuncu Treat Williams’a şu sözlerle seslendi: ” Baba, seni sözlerin tanım edemeyeceği kadar seviyorum. Bana hayal edilebilecek en düzgün hayatı verdin. Ben daha âlâ bir babaya sahip olmayı asla hayal edemezdim.”

71 YAŞINDAYDI: Kızının birlikte çekilen fotoğraflarıyla andığı oyuncu Treat Wiliams, 71 yaşında hayata veda etti.

Tam 50 yıl boyunca sürdürdüğü sinema mesleğinde çok sayıda unutulmaz karaktere kamera karşısında hayat veren Treat Williams, geçen haziran ayında bir motosiklet kazasında hayatını kaybetti.

Kendi kullandığı motosiklette geçirdiği kaza nedeniyle son nefesini verdiğinde Williams, 71 yaşındaydı.

Menajerinin açıklamasına nazaran kaza, motosikletiyle seyreden Treat Williams’ın önüne çıkan bir araba nedeniyle gerçekleşti.

FİLMLERİYLE HAFIZALARA KAZINDI: Treat Williams, evli ve iki çocuk babasıydı. 

Kariyeri boyunca 120’den fazla sinemada oynayan Treat Williams en çok, tıpkı isimli Broadway müzikalinden uyarlanan Hair sinemasında oynadığı George Berger karakteriyle birkaç jenerasyonun hafızasına kazındı. 

Ayrıca kendisine kıymetli ödüllerde adaylıklar getiren Everwood” isimli dizide de kamera karşısına geçmişti. 

Treat Williams, Pam Van Sant ile 1988 yılında evlendi. Çiftin 24 yaşındaki Ellie’nin yanı sıra Gill isminde bir de oğlu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir